STUDIO RAIN'e
Hoş Geldiniz

Merhaba !

Studio Rain, uzun yıllar ayakkabı alanında aldıkları eğitimleri, bununla pararlel olarak sektörde edindikleri tecrübeler ve kazandıkları ödüller ile Yağmur Caner ALZAYAT Emad Aldin ALZAYAT çifti tarafından Şubat 2010'da hayata geçirilmiştir.

Genel duruşu itibariyle Studio Rain; bazen naif, bazen cesur, bazen de cüretkar; ama, aynı zamanda "stilin" detaylarda gizli olduğuna inanan, renkleri hayatının her anında cesurca kullanan ve belli bir çizgiye bağlı kalmadan, kuralsızca giyinebilenlere "made in İstanbul" etiketiyle, koleksiyon değerinde ayakkabılar kazandırmayı amaçlamaktadır.

Studio Rain'in ilk koleksiyonu "Funny" Vogue İtalya tarafından keşfedilerek "En iyi proje" seçilmiştir. Aynı zamanda, Hollanda merkezli "Virtural Shoe Museum"da ve Almanya Grassi Muzesi'nde Studio Rain ürünleri sergilenmektedir.

Hiçbir zaman heyecanı kaybetmeyen, bakıldığında insanları gülümseten ve hemen hemen her gün yenilenen modelleri, vurucu renk kombinleri, farklı formlardaki ayakkabıları dışında, sektördeki sanatkar ustalar tarafından, gerçek deri, hakiki kösele, swarovski taşlar gibi kaliteli malzemeler kullanılarak, ince işçilikle tamamen elde üretilen ayakkabılar markanın işlevsellik, rahatlık ve kalite kavramlarına da verdiği önemi destekler niteliktedir.

2000+

MUTLU MÜŞTERİ

10+

ÖDÜL

10000+

FACEBOOK BEĞENİSİ

20000

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMESİ