Siparişler hangi kargo firması ile gönderiliyor?
Türkiye içi gönderimlerde Yurtiçi Kargo; yurt dışı gönderimlerde ise, Yurtiçi Kargo Yurt Dışı Servisi ile gönderim yapılmaktadır.

Siparişim ne kadar zamanda elime ulaşır?
Stoklarımızda bulunan koleksiyon modelleri, sipariş tarihinizden itibaren 3-8 iş günü içinde kargoya verilmektedir. Özel sipariş üzerine üretilen ürünlerde teslim süresi, sipariş tarihinizden itibaren 15-20 iş günüdür.

Siparişimin kargoya verilip verilmediğini nasıl öğrenebilirim?
Siparişiniz kargoya verildiğinde, kargo takip numaranız e-posta adresinize yada cep telefonunuza mesaj olarak gönderilir.

Siparişimin kargo takibini nasıl yapabilirim?
Yurt içi gönderimlerde http://www.yurticikargo.com adresinden; yurt dışı gönderimlerde de yine, http://www.yurticikargo.com adresinden size iletilen takip numarasını ilgili alana yazarak kargonuz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

studiorainshoes.com'dan verdiğim her sipariş için ne kadar kargo bedeli ödeyeceğim?
400.00 TL ve üzeri alışverişlerinizde Türkiye içindeki gönderimlerde kargo ücretsizdir. Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. Yurt dışı gönderimlerde, ürünün fiyatına ek olarak 110.00 TL (30.00 - 33.00 EURO) gönderi ücreti eklenmektedir.